Založ si blog

Princezná a hrdina

Hrdina

Sedel som v metre a čítal som knihu,  na stanici nastupovali ľudia a ja som len tak náhodou zdvihol zrak od knihy a uvidel som ju. Mala namierené na druhú stranu, ale keď sa nám stretli oči ona zastala, otočila sa a sadla si oproti mne. Vlasy mala po plecia, jemne hranaté črty tváre, vyzývavé oči, ktoré robili ešte vyzývavejšími okuliare, pekné ruky, bez prsteňov a obrúčky, oblečenú mala tmavo červenú bundičku na zips, modré rifle a červené, kožené balerínky.

Princezná

Tie jeho oči som si všimla hneď, ako som nastúpila do vlaku. Boli ako magnet, normálne ma donútili otočiť sa a sadnúť si presne oproti nemu. Vyzeral trošku starší odo mňa, ale dobre urastený, milá tvár, oblečené mal tričko, rifle a tenisky, klasický mužský štandard, tiež nosil okuliare a s tou knihou mi pripadal tak inteligentne a sexi, ale tie jeho oči, mal ich presne také, ako sa raz jedna moja kamarátka vyjadrila,  nebíčkovo-jebačkové. Len tie jeho vlasy, do hola, nechápem tých chlapov, prečo sa tak strihajú. ale možno má lysinu ako Lenin a takto to maskuje, až som sa zasmiala pri tej predstave.

Hrdina

Pekne sa smeje, má krásny úsmev, ale čo si má toľko obzerá, neprovokuj ma tými tvojimi očami dievča, snažil som sa pozerať inam, ale dva krát som sa pozrel na ňu a ona sa pozerala na mňa. Mám to chápať, ako výzvu?  Nie, mňa nevyprovokuješ a opäť som sa začítal do knihy. Teda snažil som sa. Nerob to, nevyzliekaj si tú bundičku, ty beštia jedna, ty vieš ako na mňa. Bože tá má krásny krk a to obtiahnuté tričko a tie prsia, až som si ťažko vzdychol, zo tri krát som preklipkal očami a musel som odvrátiť zrak.

Princezná

No poďme, komunikuj so mnou tými tvojimi očiskami, kam sa mi obzeráš. Chlapec začína byť nervózny. Kuk, no kam si mi uhol pohľadom, čo sa hanbíš? No haló, kukuk a opäť odvraciaš zrak, ty asi nebudeš žiadny hrdina, ale čo to robíš, ty chceš čítať knihu? Ty sa už nechceš so mnou hrať? A čo toto, hmmm, vidím, že to zabralo, kam sa to pozeráš, do očí sa mi pozeraj, ešte si tričko trošku stiahnem a vypnem prsia, hmm a čože sa stalo, prečo si si tak ťažko vzdychol a prečo odvraciaš zrak? A akú máš zdravú farbu zrazu v lícach. Nuž, keď sa nechceš so mnou hrať, tak budem počúvať hudbu.

Hrdina

Slúchadla si si dala do uší a zatvorila si oči, teraz mám vynikajúcu príležitosť si ťa poriadne obzrieť. Máš špicatý nos, ty musíš byť riadna sekera, alebo aspoň panovačná, ale ústa máš nádherné a dokonca máš pehy, wau a čože robíš ksichtíky, tváriš sa že počúvaš a prežívaš hudbu, ale ja dobre vidím, že nemáš oči zatvorené úplne, ale len žmúriš. Chceš sa hrať? Dobre, tak sa budeme hrať. Jednou rukou som si podoprel bradu a začal som si ju  premeriavať, čo premeriavať, pohľadom doslova vyzliekať, bože tá je dobrá, predstavil som si ju nahú, až ma striaslo pri tej predstave. Čo to robíš? Ako keby vedela načo myslím, trošku odtiahla kolená od seba, že až vidím šev na rifliach medzi jej stehnami.

Princezná

On je ako malé dieťa, myslí si, že keď zatvorím oči, tak nič nevidím, chichi, nechceš si zobrať ďalekohľad, aby si si ma mohol lepšie obzrieť?  Nemôžem sa zasmiať, musím vyzerať nenápadne, to si čo spravil? Mňa z neho porazí, on si ma premeriava, ako kozu na trhu, podoprie si bradu a kuká na mňa a kuká, zápisky si nechceš robiť? Čo ťa trasie, že si ty už so mnou v posteli, no jasne, chlap sa nezaprie, najskôr sex a potom sa môžeme aj predstaviť, nie? A čo ťa tak trošku podráždiť? Hehe a čože dvíhaš obočie, nechceš mi skontrolovať kvalitu stehov medzi stehnami? No, ale už stačilo, lebo ti očká vypadnú.

Hrdina

Tak, dobre si urobila, len si prelož tie tvoje pekné nohy cez seba, lebo tu vykrvácam. Ale tie tvoje balerínky sú naozaj pekné. Kožené, pekný strih a aj forma, asi sa ti aj dobre nosia. A čo to vidím, veď ty máš pehy ešte aj na nohách, toto mi nerob dievča, až som sa musel vystrieť čo sa mi tlak zvýšil. Keby si chcela, pomôžem ti tie rifle  vyzliecť, dúfam, že máš aj zadok pehatý. Čo ťa trasie a kam si stiahla tie nohy, veď máš zatvorené oči, veď ma predsa nevidíš, tak ako vieš, že som si obzeral tvoje nohy?  Nahol som sa dopredu a priamo som sa jej pozeral do zatvorených očí a potom som na ňu vyplazil jazyk. Zasmiala sa, nevydržala to, HA, dostal som ťa.

Princezná

Kam sa to pozerá, čo tak na moje nohy čumí, čo tam mám niečo?  Veď nie sú ani špinavé a ani roztrhané, alebo mám niečo na rifliach? Čo sa tak prudko odtiahol, veď mne nesmrdia nohy, neobzeraj si ma takto, však ja cítim tvoje oči až pod rifliami. Stiahla som nohy pod seba, pre istotu, čo ak na nich niečo mám. Prečo sa tak priblblo usmievaš? A toto má čo znamenať, čo ma chceš zhypnotizovať? Čo na mňa tak….to je somár, musela som usmiať, to sa nedalo vydržať, keď na mňa vyplazil jazyk. Ale zahrala som to, akože niečo hľadám v mobile.

Hrdina

Musel som sa aj ja smiať, ale nahol som sa nad knihu, aby to na mne nebolo tak vidieť. Joj, som so sebou spokojný, toto sa mi podarilo.  Len  som tak mrkol na ňu očkom a ona rýchlo uhla pohľadom a usmiala sa. Veď ona si ma chce odfotiť!  Len vrtí s tým mobilom, vrtí, akože  v ňom niečo  hľadá, ale ja ťa dobre vidím, ako ho šteluješ priamo na mňa a snažíš sa byť nenápadná. Zohol som hlavu ešte viac, aby mi nevidela do očí a pozoroval som jej ruku s mobilom. Keď sa mi zdalo, že ma už chce cvaknúť, tak som sa začal škrabať na čele.

Princezná

Hnusák jeden, ako sa teraz škerí od radosti, určite si teraz myslí o sebe, aký je dobrý, aký je frajer a ako je teraz so sebou maximálne spokojný. Čo na mňa zazeráš s pod toho obočia, joj akú by som ti teraz jednu dala po tej tvojej vyholenej hlave.  Za trest si ťa odfotím, nezohýnaj tú hlavu ešte nižšie, ále, nedávaj si ruku do čela. Mňa z neho porazí, veď ten ma má normálne prečítanú, on vie čo chcem urobiť.

Hrdina

Bože to je ale princezná, čo si myslí, že ja neviem čo chce urobiť?  Ale čo ty zívaš dievča, čo si unavená po celom dni?  Tak, len si poriadne ponaťahuj ručičky, áno, ešte vyššie, nech sa ti tričko nadvihne a …. ona ma piercing na pupku, mňa porazí a určite má aj tetovanie pod pupkom. A aj nožičky si natiahni, bože tá je dobrá, normálne mám chuť ju plesknúť po zadku, že som až ruku vystrel, ale v poslednej chvíli som si ju dal za hlavu.

Princezná

To sedenie ma ubíja, musím si trošku kosti natiahnúť.  A čo ty mňa tak oči pučíš? Kam sa to stále pozeráš?  Veď počkaj, ešte sa trošku nadvihnem a nohy si ku tebe natiahnem, tááákto, ale no krásavec, zavri pusinku a prestaň slintať a nepozeraj tak na ten môj zips na rifliach on sa nerozopne. Že by si sa ma teraz najradšej chytil do dlaní. Ále no, ty si zabudol na to staré porekadlo, že zahnať sa a neudrieť je hriech? Hej, kam si sa to otočil, kam sa to pozeráš!

Hrdina

Zastali sme na stanici a keď sa otvorili dvere, zbadal som veľký plagát, reklamu na nový film v kinách. Začal som si ho čítať, neviem ako dlho som sa tam pozeral, keď som ju zbadal, ako sa nahla a pozrela sa von, čo ma tak upútalo. Pozrel som sa na ňu a ona, aby  zahrala do autu to, že sa opäť prezradila, sa rýchlo začala hrabať v kabelke, ale nemotorne a celá sa jej vysypala na podlahu. Rýchlo sa zohla a začala to všetko z podlahy zdvíhať a hádzať do kabelky, tak som sa zohol aj ja a chcel som jej pomôcť. Ako som sa k nej nahol zacítil som jej parfém, omamujúca vôňa, chytil som niečo do ruky a podal som jej to, ona sa  vyrovnala, bola strapatá a celá červená, niečo nezrozumiteľné zamrmlala a doslova mi to vytrhla z ruky.

Princezná

Kde to stále pozeráš, na mňa sa pozeraj, haló, čo ho tak upútalo, čo to tam je. Toto? Tento plagát je dôležitejší ako ja? To nemyslíš vážne, no akurát teraz si sa na mňa musel pozrieť? Do riti rýchlo, sprav niečo, vytiahni si niečo z kabelky, rúž, alebo labelo na pery! Nie, nie, nie toto nie, kabelka mi spadla na zem a skoro celá sa mi vysypala.  Dúfam, že si to nevšimol, asi blbosť, keď sa na mňa pozeral nie? Rýchlo, všetko to musím nahádzať späť, ale veď to je jeho ruka, nie, nemusíš sa teraz hrať na gentlemana, skoro som sa mu dotkla ramena, mhmmm ten vonia ale rajcovne, sadla som si, bože až som sa zadýchala. A on sa na mňa usmieva a podáva mi….veď to je balíček tampónov!

Hrdina

Krásne sa červená, rýchlo sa upravuje a smrká do vreckovky. Pozerá sa do zrkadielka a snaží sa opraviť mejkap. Aj bez neho je nádherná, takto nejako si ju predstavujem po rannom sexe. Čo by povedala na to, keby som ju niekam pozval, na kávu, alebo len tak, niekam, do pubu, na disku a potom by sme išli
ku mne a krásne by sme sa pomilovali.

Princezná

To je strašné, ako vyzerám, červená, strapatá a ešte aj rozmazané tiene a ty načo myslíš chlapec, si sa mi nejako zamyslel. Ale mohol by si ma niekam pozvať, do kina, alebo niekam do parku, potom by sme si sadli na pohár vina, ty by si mi kúpil kytičku tulipánov  a ja by som ti dovolila ma  pobozkať, ale len tak na líčko, aby si si hneď nenamýšľal, že som z teba paf. Ale fakt, čo by som mu povedala, keby ma teraz niekam pozval. Áno, hej, jasne, samozrejme, prečo nie, súhlasím, nie v žiadnom prípade! Bože to je blbosť, samozrejme že by som súhlasila, len sa pýtaj hrdina.

Hrdina

Čo sa schovávaš za to zrkadielko, ja ťa vidím, ako na mňa zazeráš a ako sa usmievaš. Ja ju niekam pozvem, alebo si aspoň číslo vypýtam, veď ona je ako volanie divočiny pre Tarzana. Je neodolateľná. Vytiahol som mobil, odblokoval som ho a len tak bez prípravy som sa jej spýtal, “dáš mi tvoje číslo?”

Princezná

Ten sa voľačo napozerá na mňa, aj teraz. A čože čo, niekto ti volá? Alebo sms?  Ččo?! Čo si to povedal? Ty chceš moje číslo? Načo som sa maľovala, veď cítim ako horím, ako sa mi ruky trasú a ako ma pot oblieva. Odpovedz, rýchlo, načo čakáš! “Aaaa…….eeee…jaa…” a len som pokrútila hlavou, že nie.

Hrdina

Čo? Čo to povedala? Že nie? Že mi nedá číslo? A ja som si myslel…..že……teda som si asi veľa namýšľal, ja idiot načo som sa jej to pýtal, všetko som pokazil. Teraz sa už na mňa ani nepozrie.

Princezná

Nie? Ja som povedala nie? Ja krava, páči sa mi od prvého pohľadu, celý čas čakám, že ma niekam pozve, alebo si aspoň číslo vypýta a ja mu poviem nie? Veď sa teraz už na neho ani pozrieť nemôžem. Spýtaj sa ma to ešte raz, prosím……

Hrdina

Veď hovorím, hlavu má sklonenú, už sa na mňa nepozrie. Dúfam, že som ju nenaštval a možno sa len hanbí, mohol by som sa jej to spýtať ešte raz, možno….ále, ešte na mňa zavolá policajtov za sexuálne obťažovanie. Už budem vystupovať.

Princezná

No čo, nad čím rozmýšľaš, naozaj to nechceš skúsiť ešte raz? Opäť vytiahol mobil, prsty sa mu nervózne chvejú, spýtaj sa ma to. Spýtaj sa ma to! Spýtaj sa ma na čokoľvek a ja ti odpoviem.  Zhlboka som sa nadýchla, aby som bola pripravená a hneď som mohla odpovedať. Čo robíš? Ty sa balíš? Ty ideš vystupovať? To nemyslíš vážne, obzrela sa som sa okolo seba, aby som vedela na akej stanici teraz budeme stáť.

Hrdina

Ty sa čo vrtíš, čo aj ty budeš vystupovať?  To by teda ale bola náhoda. Škoda že nemáš záujem, mohlo to byť zaujímavé. Dobre, tak ja idem, možno sa ešte niekedy uvidíme. Ešte posledný pohľad do jej vyzývavých očí,  pokýval som k nej rukou, perami naznačil “baj” a vystúpil som.

Princezná

On naozaj vystupuje. Fakt! Normálne si zbalil knihu do vaku, postavil sa nado mňa a už čaká len na zastavenie vlaku. Ty si to vzdal? To už naozaj nechceš skúsiť ešte raz?  Zastavili sme na stanici, pozrela som sa hore do jeho tváre, on sa na mňa usmial, kývol mi rukou na pozdrav a perami naznačil baj. Baj? To je všetko?  Len baj? Zostala som sedieť, ako obarená, to naozaj chceš, aby to skončilo takto? Rýchlo som sa otočila a zabúchala na okno, on sa prekvapene na mňa pozrel a ja som mu začala na prstoch ukazovať moje číslo. Chvíľku mu to trvalo, než mu zaplo čo mu ukazujem, ale potom vytiahol mobil a začal si tam ťukať moje číslo. Dvere sa zatvorili a vlak sa pohol.

Hrdina

Obzrel som sa, lebo niekto silno búchal na okno a to ona, gestikulovala a niečo mi ukazovala na prstoch. Prosím? Čo? Veď ona mi ukazuje jej číslo, rýchlo som si ho začal zapisovať do mobilu, ešte raz mi ho ukáž, lebo ho nemám celé, naznačil som jej, ale vlak sa už pohol a ja som pobehol za ním.

Princezná

Hneď ako sme sa pohli, som si sadla, zobrala mobil do ruky a doslova ho hypnotizovala pohľadom. Skúsila som si tipnúť, pošle mi sms, alebo mi zavolá a aký bude mať hlas. A možno mi navrhne, vystúp na ďalšej stanici a počkaj tam na mňa. Možno. Usmievala som sa, ako truhlík. Prišla ďalšia stanica a on nič. Ani sms, ani nevolá. Prešlo už niekoľko staníc, ja už budem vystupovať a on stále nič. Najskôr veľký frajer a teraz…..pustil do gatí, hrdina.

Hrdina

Pozeral som sa za odchádzajúcim vlakom a v ruke držal mobil s neúplným číslom. S jej neúplným číslom. Chýbali mi posledné tri čísla. Posledné tri čísla, to je deväťsto deväťdesiat deväť čísiel,  deväťsto deväťdesiat deväť možností, alebo jedna z tisíca. Najskôr robí okolky a potom…..ách, je to ale princezná.

Ona

01.08.2016

Bola som práve v práci, keď mi zazvonil telefón. Skoro som dostala porážku. Volali mi zo škôlky, že moja Mia sa stratila. Kričala som do telefónu ako zmyslov zbavená, ako sa vám mohla stratiť moja dcéra? Vrieskala som, nadávala, rozplakala som sa. Jediné miesto kde by mohla byť, jediné miesto ktoré ma hneď napadlo, bolo tam pri tom starom dome. Utekala som tam vo svojich [...]

Cestopis: Zimbabwe

08.04.2014

Cestovanie sa stalo mojou vášňou. Nie žeby som predtým necestoval, ale začal som cestovať do krajín o ktorých som dovtedy len počúval. Dostanete sa do inej krajiny, spoznáte iných ľudí s inou mentalitou, kultúrou, jednoducho iný svet ako ten náš. Nádherná krajina, úchvatná príroda, dobrosrdeční a prajní ľudia, takto na mňa zapôsobila Zimbabwe

Ako zomrel Stanislav?

22.12.2012

Malá krimi poviedka

Milan Krajniak

Krajniak v Budapešti o demografii: Dovoz ľudí zo zahraničia nie je riešenie

24.09.2021 19:16

Minister práce Milan Krajniak sa v Budapešti presvedčil, že v ochrane postavenia rodiny nie je Slovensko samo.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v Košiciach

24.09.2021 18:22

Železničnú stanicu a obchodné centrum v mestskej časti Západ v Košiciach evakuovali pre údajnú bombovú hrozbu.

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Spustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka

24.09.2021 18:00, aktualizované: 18:15

Spustenie pôvodne avizovali na október alebo november.

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12, aktualizované: 17:42

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 31
Celková čítanosť: 71858x
Priemerná čítanosť článkov: 2318x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy