Založ si blog

Maja

Maja sa vrátila z práce domov, ešte sa túlala po obchodoch a len tak sa tárala  bezhlavo po uliciach, aby prišla do prázdneho bytu čo najneskôr. Je piatok, sadla si do kresla, z vonku sa do bytu tlačí svetlo z ulice a ani jej ženská ruka nedokázala zmazať z toho bytu tú jeho studenosť. Studenosť, chlad a osamelosť bytu vo veľkomeste. Zajtra je sobota a potom nedeľa, víkend.  Dva voľné dni. Bože, ako ona nenávidí víkendy, ale nie len víkendy, aj stredy, lebo vtedy majú skrátený deň. Vtedy sa vráti do toho studeného a prázdneho bytu už poobede.
Zasvietila len malú lampičku, aspoň trošku  ten byt vyzerá útulnejší, príjemnejší, teplejší. Privinula si k sebe veľkého plyšového psa, ktorého si doniesla z domu. Ešte stále z neho cítiť vôňu domova, zatvorila oči a slzičky, nezbednice jej zbehli po lícach. Vystrela sa, utrela si líca a zhlboka sa nadýchla. Otočila sa, pozrela sa von cez tie obrovské okná, na ulicu, na svet z toho malého a chladného bytu v jednom z tých mnohých vysokých domov. Rukou si prehrabla vo vlasoch,  ako ona neznáša samotu, ako túži po dotykoch, po niečiej prítomnosti. Ako túži po láske, po chlapovi, po sexe.
“Máš priveľkú fantáziu, poď sa pekne okúpkať, poď” povedala si sama pre seba , vstala z kresla a odišla do izby. Tam sa vyzliekla, zobrala osušku a išla do kúpeľne. Vedľa dverí má zrkadlo na celú stenu, zastala a pozrela sa na svoj obraz v zrkadle. Veď nie som taká škaredá, tak prečo ma nikto nechce, pomyslela si Maja. Spustila osušku na zem a obzerala sa raz z jednej strany potom z druhej. Chytila si prsia do dlaní, poťažkala ich, hmm pekne, pevné a zadok? Zopár krát sa udrela po zadku, pekný pevný zadok, ktorý čaká len na tvrdú mužskú ruku. Maja vystrčila zadok do zrkadla, našpúlila pery a začala sa udierať po zadku, jes bejby, áno bejby, daj mi bejby. Potom sa postavila pred zrkadlo, pokrútila hlavou, vyplazila na seba jazyk a začala si rukami naťahovať tvár, robila na seba grimasy. Dýchla na zrkadlo a do zaroseného miesta otlačila svoje pery.
“Dievča ty potrebuješ chlapa, ako soľ”, ešte na seba žmurkla a vybrala sa do kúpeľne.
V tom niekto zazvonil, Maja sa až zľakla, veď nikoho nečaká, rýchlo sa zamotala do osušky a šla otvoriť.
“Vaše jedlo pani, kura na kari s hráškovou ryžou a fľaša červeného vína” povedal poslíček a podával Maji tašku s objednaným jedlom.
Maja sa buchla rukou po čele, úplne zabudla, že sa cestou domov zastavila v donáškovej službe pod domom a objednala si večeru.
“Moment, len si skočím pre peniaze” povedala Maja, ale poslíček za ňou zakričal, “ale veď ste to už zaplatili.”  Maja sa otočila, “áno? Ale tak aspoň “ a zohla sa na zem pre kabelku a vybrala z nej zopár drobných pre poslíčka. Ako mu ich podávala, tak si všimla, že poslíček má oči doširoka a díva sa niekam do neurčita, teda do určita. Maja pozabudla, že je odetá len v osuške a keď sa zohla pre peniaze, tak poslíčkovi ukázala viac, ako videl za celý svoj život. Maja sa usmiala, poslíček len naprázdno preglgol a tak si Maja provokačne jednou rukou nadvihla osušku a druhou rukou mu podávala peniaze. Poslíček ani nedýchal. Zrazu Maja, ako zmyslov zbavená,  peniaze hodila na zem a poslíčka strhla do bytu. Odohralo sa to neskutočne rýchlo, bolo po všetkom ešte skôr, než dopadli na chladnú dlážku chladného bytu. Maja zaregistrovala len buchnutie dverí.. Zostala ležať na zemi, trasúca a zhlboka dýchajúca sa nedokázala ani pohnúť.  Po chvíľke sa dala na štyri, zobrala osušku a fľašu vína a po štyroch sa pomaly  vybrala do vane. Keď prechádzala okolo zrkadla, pozrela sa na seba, do svojho obrazu namierila ruku s vínom a povedala, “nepozeraj tak na mňa, už som to potrebovala. Béééé” vyplazila na seba jazyk, zasmiala sa a skôr než  zmizla vo vani ešte dodala, “veď ja vlastne ani nepotrebujem chlapa, len sex.”. Napustila si plnú vaňu horúcej vody a víno pila priamo z fľaše.  Horúca voda a prázdna fľaša od vína spravili svoje. Maja sa smiala, spievala si, keď sa zrazu prudko zakvačila nohami do vane, rukami sa chytila okrajov vane a prekvapene povedala, “héééj vaňa, stoj, kam ideš, nehýb sa. Počuješ? Prikazujem ti, aby si sa nehýbala!” Ale vaňa neposlúchala.  Maja si len prešla mokrou rukou po tvári a veselo povedala, “asi som sa nadrbkala.”
Maja sa prebudila na to, že jej je zima. Ležala vo vani, voda bola studená a v hlave ju niečo neznesiteľne tlačilo. Zabalila sa do župana a zvalila sa v obývačke do kresla. Bolo jej hnusne, odporne, bolela ju hlava, žalúdok si cítila niekde v hrdle a bola jej strašná zima. Aby aspoň trochu zmiernila následky svojej opice, zapla televízor, ale ráno o tretej dávali len reklamu. Ale aj to jej pomáhalo, aspoň nepočula tlkot vlastného srdca vo svojej hlave.
Zrazu sa z telky ozval príjemný ženský hlas, “cítite sa osamelá? Chýba vám mužská prítomnosť? Túžite po dotykoch, po bozkoch, po láskaní? Ale nechcete sa viazať vzťahom a na náhodné stretnutia nemáte čas a ani chuť?  Tak nám zavolajte, náš Adam je pre vás, ako stvorený.”
Maja zavolala na to číslo,  nechala im odkaz a potom zaspala. Zobudila sa na zvonenie telefónu. Volali jej z tej firmy. Dohodli sa na nedeľu.
Prišla jedna milá mladá pani s dvomi malými kufríkmi. Z jedného kufríka vytiahla Adama. Bola to vlastne  len kombinéza, ale zo špeciálneho materiálu. Z vnútornej strany bola celá potiahnutá jemnými chĺpkami a na niektorých miestach boli tie chĺpky dlhšie, alebo tvrdšie. Na opasku bola malá krabička, kde bola batéria a  počítač, ktorý to celé riadil. Jemnými vibráciami chĺpkov, ich zahrievaním, alebo iskrením medzi chĺpkami, kombinéza simulovala dotyky,  bozky,  šteklenie.
Pani naskenovala Majin byt, potom nahú Maju a všetky údaje uložila do počítača. Vysvetlila jej, ako to funguje a nakoniec jej dala okuliare, ktoré slúžili, ako obrazovka a diaľkové ovládanie do ruky, vo forme malej myšky k počítaču. Maja si Adama prenajala na mesiac a potom sa dá nájom predlžovať aj po týždni.
Maja sa osprchovala, obliekla si Adama a ľahla si do postele. Bola taká vzrušená, že si musela zapnúť klímu, čo jej bolo teplo. Nasadila si okuliare, do ruky vzala ovládač a ponorila sa do virtuálneho sveta lásky.
Najskôr si vybrala chlapa, mala na výber z neskutočného množstva možností. Niektoré časti tela ešte mohla upravovať, mohli byť väčšie, menšie, mohol byť vlasatý, fúzatý, zarastený, blonďák, čierny, ryšavý, vyšportovaný kulturista,  ale aj mladý neduživý holobriadok s tromi chlpmi na hrudi. Keď si konečne postavila  svojho Adama, musela si vybrať situáciu, kde sa odohrá ich “stretnutie.”  Mohlo to byť kdekoľvek na svete, ale aj u nej v byte. Vybrala si byt. Potom mu ešte vyberala profesiu, mohla z neho spraviť manažéra v super obleku, alebo šoféra autobusu, futbalistu, striptéra, domaseda  vo vyťahanom tričku, alebo robotníka. Vybrala si inštalatéra.
Na Maju sa usmieval vysoký, modrooký, blonďák s vyšportovanou postavou, mohutné ramená, prsia a bicepsy mu vykúkali zo zelených monteriek na traky pod ktorými už nemal nič. V ruke držal vŕtačku a z vrecka mu trčal skladací meter a skrutkovač. Vŕtal dieru do steny, zrazu sa otočil k Maji, usmial sa, podišiel k nej a pohladil ju po ruke.
Maja až zvýskla, lebo mala pocit, že sa jej naozaj niekto dotkol.
Zobral jej ruku do svojej, pobozkal jej ju a jeden prst jej olízol, že Maju až zatriaslo od vzrušenia.
Jednou rukou ju chytil za pás a druhou jej prešiel po bokoch a stehne, potom si ju pritiahol a pobozkal ju na krk.
Maja vykríkla, potom stlačila stop, zhodila okuliare, posadila sa a musela sa napiť, čo jej v hrdle vyschlo. Čakala všetko možné, len nie toto. Naozaj mala pocit, že ju niekto drží, že sa jej niekto dotýka, že ju niekto bozkáva, bolo to také reálne, že sa až toho zľakla. Keď predýchala prvé stretnutie, prvý kontakt s Adamom a opäť sa ponorila do virtuálneho sveta lásky, počítač sa jej spýtal, či si nechce zvoliť jazyk, aby mohla so svojim Adamom komunikovať.
“Bože, na to som úplne zabudla” zasmiala sa Maja, klikla na možnosti, potom na Slovenčinu, ale tam sa jej opäť ukázali ďalšie možnosti. Spisovná  slovenčina a nárečová slovenčina, klikla na spisovnú slovenčinu.
Adam, vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “ahoj Maja, máš krásne nohy, ešte nikdy som nevidel krajšie nohy, ako máš ty, môžem sa ich dotknúť?”  Maja stlačila stop a klikla na nárečia slovenčiny.  Otvorila sa jej mapa rozdelená na regióny.  Klikla len tak naslepo.
Adam vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “Maja, také krásňie nohy jak máš ty, som ešte jakživ ňevyďeu, móžem opáčiť?”
Maja len vykríkla, “čóóó?”, pustila si to ešte raz a keď chcel opáčiť druhý krát, až pišťala od smiechu. Klikla na mapu a čakala, čo teraz Adam na to.
Adam vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “sia Maja, taký krásny noha, ako máš ty, som ešte ne toto”  chvíľu rukami gestikuloval, “nevidel, móžem dotknúť?”
Maja vybuchla do smiechu, že jej až slzy tiekli, opäť klikla na mapu.
Adam vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “ej Maja bárs šumné nohy máš, bárs šumné, ci poviem ci pána, možem poškrapkac?”
Maja sa až musela udierať po prsiach, čo ledva lapala po dychu, “že ci poviem ci pána, sa poštím” zapišťala Maja a opäť sa rozrehotala a klikla na mapu.
Adam vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “Maja, veruže ti poviem, že takých nôh, ako máš ty, som ešte nevidev, môžem ťa zohriati, aby ti zimuška nebola na ne”?
Maja sa držala za brucho a nohami kopala vo vzduchu. Opäť klik
Adam vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “čaf bejby, máš nenormálne bohofské nohy, kokos také nohy som ešte nevidel, môžem si čáhnuť?”
Maja si nestíhala utierať slzy od smiechu a opäť klik.
Adam vŕtal do steny, otočil sa, pozrel sa na Maju, odložil vŕtačku a povedal, “ahoj Marienka, máš pjekné nohy, ešte som nigdy nevidel krajší nohy jag máš ty, móžem ich chycit?”
Maja celkom pozabudla, že je na posteli a v záchvate smiechu treskla na zem, ako hnilá hruška.  Dala si dole okuliare a zhrozená zistila, že je už dvanásť hodín, ešte si nadstavila budík v Adamovi, lebo ranné budenie je jej nočná mora, do týždňa sa jej aj dva krát podarí zaspať, zapla Adamovi spiaci mód a šup pod perinu. Ľahla si na bok a v tom ucítila, ako sa k nej Adam pritlačil, objal ju rukami a na krku cítila teplo. Mala pocit, že jej dýcha na krk.  Do troch sekúnd spala.
Ráno sa prebudila na to, ako ju bozkáva krk, ako ju hladí po chrbte, po zadku, po stehnách. Cítila jeho pery, jeho dlane, cítila jeho dotyky. Cítila ich všade. Maja vzplanula ako pochodeň.
Večer po práci sa už netúlala ulicami, ale hneď utekala do bytu a venovala sa svojmu Adamovi. Varila s ním, upratovala, pozerali spolu televízor, spala s ním, každý deň si ho upravovala, jeho charakter, jeho myslenie, jeho vyjadrovanie,  učila ho rozprávať sa s ňou.  Milovala víkendy, dva voľné dni, kedy mohla byť len s ním. Keď jej po mesiaci zavolala pani, aby sa informovala, ako sa jej páči Adam, či je s ním spokojná  a či chce predĺžiť zmluvu, Maja si predĺžila zmluvu nie o týždeň, ale hneď o ďalší mesiac.
Po troch týždňoch Maja sedela po práci v kresle svojho bytu, byt osvetľovalo len svetlo z ulice a Adam bol poskladaný na sedačke. Maja si pritiahla kolená k brade, schúlila sa v kresle a tíško sa rozplakala.  Po chvíľke sa opäť posadila, zobrala telefón a zavolala pani, ktorá mala na starosti Adama.
“Dobrý večer , Maja pri telefóne, chcela by som vrátiť Adama, mohli by ste si pre neho prísť? Nie je pokazený a ani sa s ním nič nestalo….ja viem, že ho mám zaplateného ešte aj na ďalší týždeň, aj tak ho chcem vrátiť…., ale ja si peniaze nežiadam naspäť, len si ho zoberte. Aj teraz, prídete ešte dnes večer? Bola by som vám vďačná, ďakujem.”
Za necelú pol hodinku prišla pani a Adama si odniesla v kufríku. Keď odchádzala povedala dovidenia, ale Maja jej odpovedala zbohom.
Večer odtlačila posteľ ku stene a keď si ľahla, zmotala medzi seba a stenu druhý paplón a natlačila sa naň koľko to len šlo.
V piatok, keď išla domov z práce sa Maja odviezla o pár zastáviek ďalej a vošla do prvého baru. Bolo tam plno, veľa ľudí, tak si len objednala pohár vína a zostala sedieť pri bare.
“Slečna a cože tak sama takto u baru?” Oslovil Maju celkom pohľadný mladý muž, ale už po pár minútach Maja zhrozene zisťuje, že to bola chyba pustiť sa s ním do konverzácie. Začal byť vlezlý, dotieravý a  otravný, ale keď sa k nej nahol celkom blízko a priamo do ucha jej povedal, “víš, páčiš sa mi, čo by si povedala na to, keby sme dnes len ty a ja” a rukami naznačil istú činnosť.
Maja na neho vyvalila veľké oči, “prosím? Nepochopila som.”
“No žeby sme si akože vymenyli telesné tekutyny” dodal s veľkým úsmevom na perách.
Maja sa rozrehotala na plné ústa, potom ho chytila za rameno, “to je super, telesné tekutiny, musím sa íst vycikať” a rýchlo zmizla od baru a hlavným vchodom ušla preč.
On sa otočil k svojim kamarátom, ktorí stáli asi meter za ním a spustil, “ce to vydeli? Enem sem na ňu promluvil a už byla vlhká jako studánka,” významne sa chytil za rozkrok, “kamarád, neskaj vječer ťa provjetrám, neskaj si zaskotačíš, jako žrebec na parkúre.” A nakoniec ešte zaerdžal, čo jeho kamaráti ocenili ujúkaním a potleskom.
Maja išla domov pešo a stále sa smiala a krútila hlavou nad tým mladým mužom, ktorý si chcel s Majou vymieňať telesné tekutiny.
V piatok o týždeň, sa Maja vybrala do ďalšieho baru. Hrala tam živá hudba a o nápadníkov nemala núdzu. Vypila niekoľko pohárov vína a keď jeden z nápadníkov, veľmi sympatický, navrhol, či nepôjdu k nemu, ani neprotestovala. Je pravda, že si to milovanie predstavovala trošku inak, teda dlhšie, ale možno to bolo len tým alkoholom. Maja sa otočila nabok a on sa k nej pritlačil. Cítila ho na chrbte, na zadku, na stehnách a keď si ešte zamotal ruky medzi jej ruky a silno si ju pritlačil k nemu, Maja bola v siedmom nebi. Ucítila na krku jeho dych, slastne zatvorila oči a ticho povedala, “šepkaj mi niečo.”
A on jej začal šepkať tíško do uška, že Maji až po chrbte prebehol mráz a na rukách vyskočila husia koža. “V tejto izbe žije okrem mňa ešte jedno strašidlo, ešte som ho síce nikdy nevidel, ale už som ho počul. Keď zareve, tak to znie  strašidelne, ale potom sa nesmieš ani pohnúť, lebo ťa  pohryzne do nosa.”
Maja vôbec nepočúvala čo rozpráva, vnímala len jeho hlas, jeho šepot a tak len slastne zahmkala.
V tom sa ozvala rana ako z dela, to si jej nežný, šepkajúci a objímajúci partner pod perinou prdol, ako keby niekto na bubon zabubnoval.
Maja zmeravela a otvorila oči, “to čo bolo!” Spýtala sa rázne.
“Veď ti vravím, že tu mám strašidlo…..” ale v tom sa Maja otočila na chrbát a dosť hlasno sa spýtala, “môžeš mi povedať, čo toto má znamenať?”
“Hovorím ti nehýb sa, lebo ťa to pohryzne do nosa” ešte stále veselo odpovedal, ale v tom Maja zapišťala, “ježíííííííš” chytila sa za nos, “ty si fakt prasa” vyskočila z postele a začala sa rýchlo obliekať.
“Si nejaká fajnová, šak ty si chcela, aby som bol k tebe priamy a otvorený, tak čo teraz nosom krútiš” povedal podráždene.
Maja už oblečená otvorila na izbe dvere a otočila sa, “ale tou otvorenosťou som nemyslela, že si prdneš, ako prasa pár sekúnd po milovaní……, ktoré mimochodom za veľa nestálo” a treskla dverami.
Do mesta sa vybrala pešo, najbližší autobus ide aj tak až za hodinu a to už bude doma, aspoň si prečistí hlavu, lenže po pár minútach sa spustil lejak, doslova a do písmena, lialo ako z krhly. Maja najskôr tancovala v daždi, ale potom ju prepadol smútok a tak od sklamania, osamelosti a prázdnoty, hlavne na duši, začala do všetkého kopať, kričať, slzy jej tiekli po lícach, ale v tom daždi ich aj tak nebolo vidieť.
Zrazu pri nej zastavilo auto, otvorilo sa okno a niekto na Maju zakričal, “slečna ste v poriadku?”
Ale Maja len kývla rukou, potom začala skákať do kaluže vody a vrieskala, “som v pohode, som ok, som maximálne štastná!” Keď doskákala, na aute sa otvorili dvere a Maja bez slova nastúpila.
“Tak čo, čo ťa trápi, no vysyp to von zo seba, uľaví sa ti” povedal mladý muž a podával Maji vreckovku.
Maja chvíľku sedela ako zarezaná, ale potom vyprskla do plaču a cez plač rozprávala, “chcem od života tak veľa, keď chcem normálneho muža, ktorého by som mohla len tak objať a vyplakať sa mu na ramene a on by sa nesprával, ako debil a neprdel by?” A hneď aj objala a pritlačila sa k mladému mužovi, ktorý na chvíľu stratil kontrolu nad autom, potom ale rýchlo našiel voľné miesto, kde zaparkoval. Maja sa zviezla mladému mužovi na stehná, on ju hladkal po hlave a ona sa mu vyžalovala, vyliala si svoju dušu, povedala mu úplne všetko. Povedala mu o poslíčkovi o Adamovi o baličovi z baru aj o tomto poslednom, ktorý si hneď po milovaní prdol, ako prasa a hovoril tomu otvorenosť vo vzťahu. Keď dorozprávala, mladý muž si schovával tvár do dlane, aby stlmil smiech.
Maja sa posadila, “tak fajn, ďalší do mozaiky, všetci ste rovnakí, ja si tu vylievam dušu a ty sa z toho rehoceš” a otvorila dvere na aute.
“Počkaj, neblázni” povedal a stiahol Maju za rukáv späť do auta, “prepáč, ale to sa nedalo ovládať, predstavil som si tú situáciu” a opäť vyprskol  do smiechu. Maja ho udrela do ramena, “fakt smiešne,” ale potom sa rozosmiala aj ona.
“Odveziem ťa domov” povedal mladý muž, naštartoval auto a zapol kúrenie naplno. Maja ho navigovala, ale čím viac sa blížili k domu, tým viac bola ospalá, vraj teraz by sa vydržala voziť aj celú večnosť. Únava a teplo ju tak premohli, že ju musel zobrať na ruky a vyniesť až do bytu. Maja sa ho po celý čas držala okolo krku a stále mu niečo rozprávala, ale on jej nerozumel ani pol slova. Keď vošli do bytu, odniesol ju až do postele, Maja si ľahla na chrbát a roztiahla ruky, on jej rozopínal kabát, gombík po gombíku, Maja zhlboka dýchala, cítila, ako sa jej dotkol na prsiach, na bruchu, na stehnách, keď jej rozopol kabát Maja čakala, že bude pokračovať a od vzrušenia sa jej až zatočila hlava, ale keď necítila žiadne dotyky, otvorila oči a ona bola v izbe sama. Vstala, prešla celým bytom, ale jeho nikde. Zastala pred zrkadlom, pokrčila plecami a povedala si, “možno je teplý a taký pekný chlapec” a išla spať.
Opäť víkend, opäť dva dni ničnerobenia, nudy a samoty. A opäť sa vrátila k svojmu obľúbenému spôsobu trávenia týchto dvoch dní. Volala to pyžamkové víkendy. To ráno vstane, na pyžamo si natiahne staré vyťahané tepláky a mikinu s dlhými vyťahanými rukávmi, ktoré používa, ako rukavice, vreckovku, utierku a ešte jednu mikinu navrch, na sedačke sa zabalí do deky, nič nevarí, len sa napcháva orieškami, lupienkami a čokoládou a to všetko zapíja pivom.
Práve znudene prepínala jeden program za druhým, nadávala, že je sobota a v telke nič nie je, keď niekto zazvonil.
“Kto to otravuje teraz” zažundrala si Maja popod nos a šuchtavo sa vybrala otvoriť.
“Ahoj” povedal mladý muž, ktorý v noci Maju doviezol domov.
Maji skoro oči vypadli, “čo tu robíš” skoro vykríkla, ale hlavou jej už lietali myšlienky, že je nenamaľovaná, neučesaná, v byte neporiadok, “eeeee, poď ďalej” a rukou naznačila, aby vošiel dnu.
Len vkročil dnu a povedal, “pre teba Maja” a podal jej kytičku tulipánov.
“Ty si,” Maja sklonila hlavu, lebo cítila, že jej horia líca, “ďakujem.”
“Maja, páčiš sa mi” povedal zrazu mladý muž a Maja tam len stála a nezmohla sa ani na slovo. Lenže v tom si mladý muž roztiahol plášť, ktorý si pridržiaval jednou rukou a na oblečení mal natiahnuté zelené monterky na traky.
“Fakt si kočka Maja, naozaj, máš bohovské oči a si šmrncovne oblečená a tie tvoje nohy, hmmmmmm, môžem sa ich dotknúť?”
Maja chytila záchvat smiechu, musela sa oprieť o stenu, aby nespadla na zem.
“Prepáč, ale vŕtačku nemám” ešte dodal, ale to ho už Maja objímala a cez smiech hovorila, “ty si ale číslo, ďakujem ti, naozaj ďakujem,” lenže vo vnútri Majine srdce pišťalo radosťou a Maja taká natešená myslela na to, že konečne krásny chalan, vysoký, mocný, urastený, dobrý účes,  oblieka sa ako z American Apparel a nie je teplýýýýýý , že až vykríkla, “yes!”
“Som len k tebe otvorený” povedal so smiechom.
“Ale prdieť mi tu nebudeš”  odsekla Maja bez toho, aby zdvihla hlavu z jeho hrude.
“Ani trošku? Ani takto?” A spojil palec s ukazovákom.
“Ale nie hneď po milovaní” povedala Maja a pozrela sa hore, do jeho tváre.
“Narátam pred tým do desať” povedal on, zohol sa a chcel pobozkať Maju, ale Maja sa rýchlo odtiahla, ukázala rukou na sedačku a povedala, “poď ďalej a zatvor dvere, ty …..” a rozosmiala sa.
Mladý muž sa otočil, zatvoril dvere a to je koniec.

Ona

01.08.2016

Bola som práve v práci, keď mi zazvonil telefón. Skoro som dostala porážku. Volali mi zo škôlky, že moja Mia sa stratila. Kričala som do telefónu ako zmyslov zbavená, ako sa vám mohla stratiť moja dcéra? Vrieskala som, nadávala, rozplakala som sa. Jediné miesto kde by mohla byť, jediné miesto ktoré ma hneď napadlo, bolo tam pri tom starom dome. Utekala som tam vo svojich [...]

Cestopis: Zimbabwe

08.04.2014

Cestovanie sa stalo mojou vášňou. Nie žeby som predtým necestoval, ale začal som cestovať do krajín o ktorých som dovtedy len počúval. Dostanete sa do inej krajiny, spoznáte iných ľudí s inou mentalitou, kultúrou, jednoducho iný svet ako ten náš. Nádherná krajina, úchvatná príroda, dobrosrdeční a prajní ľudia, takto na mňa zapôsobila Zimbabwe

Ako zomrel Stanislav?

22.12.2012

Malá krimi poviedka

Milan Krajniak

Krajniak v Budapešti o demografii: Dovoz ľudí zo zahraničia nie je riešenie

24.09.2021 19:16

Minister práce Milan Krajniak sa v Budapešti presvedčil, že v ochrane postavenia rodiny nie je Slovensko samo.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v Košiciach

24.09.2021 18:22

Železničnú stanicu a obchodné centrum v mestskej časti Západ v Košiciach evakuovali pre údajnú bombovú hrozbu.

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Spustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka

24.09.2021 18:00, aktualizované: 18:15

Spustenie pôvodne avizovali na október alebo november.

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12, aktualizované: 17:42

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 31
Celková čítanosť: 71848x
Priemerná čítanosť článkov: 2318x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy